Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Hakkımızda

www.dugundolari.com Fuar Hediyelik Avize Oyuncak & Şaka ürünleri tescilli markasıdır.

1989 yılında Diyarbakır da toptan hediyelik eşya ve oyuncak olarak faliyetine başlayan Fuar Hediyelik zamanın ihtiyacına göre kendisini devamlı olarak yenilemiştir. Sürekli çeşitlerini değişik ve ilginç ürünlerle destekleyerek piyasaya yön veren sayılı firmalar arasındadır.Toptan hediyelik ve oyuncak olarak başladığımız ticaret hayatımıza toptan azie,toptan şaka malzemeleri, toptan festival malzemeleri, toptan parti ürünleri vede toptan ışıklı gece oyuncakları ile 2500 e yakın çeşitlerimizle sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Son yıllarda ticaret ortamının internet üzerinden yapılması ve bir çok ticari internet sitesine ürün tedariki ile ön plana çıkan firmamız sanal plartformda da patlayansigara.net ismi ile yerini almıştır. Yılların vermiş olduğu esnaf birikimini ve tecrübesini sanal ortama taşıyarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermekten onur duyarız.
Patlayansigara.net , dugundolari.com ofisinizden hatta evinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize zevkle hediye,şaka ürünleri,Düğün doları,geçersiz sahte dolar,ilizyon ürünleri seçip göndermenizi kolaylaştıran, güvenli bir İnternet mağazasıdır.

Hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç dakikada fiyata, konuya, duruma ve yaş aralığına göre eleyip, kısa zamanda sıra dışı sürprizler hazırlamanıza yardımcı olur ve beğendiğiniz o güzel hediyeyi ve ürünleri tam zamanında yerine ulaştırır.

Dünyada hızla yayılan bu alışveriş türünü size ülkenin en güçlü bankalarının güvenlik sistemleriyle(örneğin kredi kartı numaranız bankadan başka kimse tarafından görülmeden) ulaştırıyoruz. Ayrıca patlayansigara.net diğer bütün kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve kimseye satmamayı kesinlikle garanti eder.

Bütün bunları yaparken en belirgin ve üstün hedefimiz ise sizin en memnun şekilde aradığınız ürünü bulmanızı sağlamaktır

Düğün Doları-Geçersiz Sahte Dolar © 2019 Powered By OpenCart-TR